Dzisiaj jest wtorek, 19 marca 2019 r., 78 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Zespół Szkół podsumował projekt
Dodał: MaG, 29-11-2017 08:36, odsłon: 538
fot.ZS
fot.ZS

Podsumowanie projektu: "Nauka praktycznych zastosowań oraz wiedzy z zakresu sieci komputerowych w technikum informatycznym realizowana w zagranicznej Spółce".

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Nauka praktycznych zastosowań oraz wiedzy z zakresu sieci komputerowych w technikum informatycznym realizowana w zagranicznej Spółce.
Projekt numer 2016-1-PL01-KA102-025354


Projekt realizowany w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Chęć zrealizowania niniejszego projektu wyniknęła po zidentyfikowaniu potrzeb uczniów szkół zawodowych w zakresie wspierania rozwoju osobistego i zawodowego w wymiarze europejskim, zdobywania praktycznej wiedzy w zakresie informatyki, nauki branżowego języka informatycznego, motywowania uczniów do nauki i rozwoju zawodowego, zapobiegania wypadnięciu uczniów z systemu edukacji, uatrakcyjnienia procesu kształcenia, ułatwienia równego dostępu uczniom będącym w niekorzystnej sytuacji i mniejszymi szansami w porównaniu z rówieśnikami.

Projekt ma na celu uświadomienie wszystkim uczestnikom potrzebę uczenia się przez całe życie. Wskazane potrzeby zostały dokładnie zdiagnozowane poprzez przeprowadzone ankiety, wywiady i obserwacje. Celem głównym projektu było podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego, rozszerzenie wiedzy, umiejętności i kompetencji zawodowych uczniów oraz pracowników organizacji, ułatwienie startu zawodowego w zakresie technologii informatycznych, praktyczne wykorzystanie teoretycznej wiedzy zdobytej w trakcie nauki, poznanie nowoczesnych standardów branży oraz aspektów międzynarodowego rynku informatycznego. Jego osiągnięcie możliwe było poprzez realizację programu stażu, który został oparty o wybrane zagadnienia, które wchodzą w skład niezbędnej wiedzy weryfikowanej w trakcie egzaminu zawodowego dla zawodu technik informatyk.   
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook