Dzisiaj jest wtorek, 19 marca 2019 r., 78 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fototechnicy z Zielonego odebrali nagrodę w Centrum Olimpijskim
Dodał: MaG, 22-02-2018 09:31, odsłon: 1128
fot.ZS
fot.ZS

20 lutego w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie odbyła się gala zorganizowana z okazji ogłoszenia wyników III edycji Konkursu Historycznego „PATRIA NOSTRA”. Wśród uczestników międzynarodowej uroczystości znaleźli się przedstawiciele Zespołu Szkół w Pionkach. Zielone reprezentował trzyosobowy zespół w składzie: Weronika Krekora, Wiktoria Krekora i Mateusz Palka z klasy II FP oraz opiekun uczniów, Jacek Malicki – nauczyciel historii.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Na uroczyste podsumowanie zostali zaproszeni wszyscy uczestnicy konkursu – 82. zespoły ze swoim opiekunami z woj. mazowieckiego, a także z Litwy, Kazachstanu, Ukrainy i Białorusi. Oczywiście nie mogło zabraknąć przedstawicieli świata polityki, kultury, mediów i sponsorów.

 

- Pomimo, tego, że nie zdobyliśmy głównej nagrody, jaką była wycieczka do Brukseli, to jestem zadowolony z udziału w konkursie. Nasza animacja poświęcona zamordowaniu Polaków w Katyniu 1940 roku będzie wyświetlana w dniach 2-8 kwietnia 2018 roku na telebimach reklamowych w Ząbkach w pobliżu Centrum Handlowego M1. Mogłem poznać znane osobistości ze świata polityki, kultury i mediów oraz zwiedzić Centrum Olimpijskie. Udział w tak wyjątkowej uroczystości były dla mnie ogromnym przeżyciem - podsumował swój pobyt w stolicy Mateusz Palka.

 

Na zaproszenie organizatorów konkursu galę prowadził znany aktor telewizyjny i teatralny Jerzy Zelnik. Organizatorów konkursu reprezentowali między innymi: europoseł Ryszard Czarnecki, prof. Jan Żaryn, pełniący jednocześnie funkcję senatora III RP i przewodniczącego stowarzyszenia „Polska Jest Najważniejsza”, Aurelia Michałowska - Mazowiecki Kurator Oświaty, a także Mirosław Gryko, przedstawiciel Agencji Reklamowej MG MEDIA.

 

- Dziękuję zespołowi za przygotowanie ambitnej animacji i gratuluję pomysłu na jej wykonanie. Organizatorom konkursu należy się szacunek za oryginalny pomysł na popularyzację historii wśród młodzieży. Liczę, iż w następnej edycji konkursu przedstawiciele Zielonego znajdą się wśród laureatów konkursu - podsumował udział swoich uczniów w konkursie, belfer historii  Jacek Malicki.

   
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook