STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
W Królewskich szukają jeszcze napastnika
Dodał: MaG, 05-08-2019 11:00, odsłon: 850

Piłkarze Królewskich Jedlnia mocno przygotowują się do nowego, historycznego sezonu w lidze okręgowej. W ostatnim sparingowym meczu zremisowali na wyjeździe z Szydłowianką Szydłowiec. Sama gra wygląda coraz lepiej.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - KRÓLEWSCY JEDLNIA 2:2 (0:1)
Bramki: Skalski 25', Orłowski 61'.
Królewscy I połowa: Mazurek - Mąkosa, Warchoł, Iwanowski, Tkaczyk - Skalski, Neska, Sobieraj, Czerski - Jurczak, testowany.
Królewscy II połowa: Modelewski - Gil, Warchoł (60` Mąkosa), Iwanowski (60' Gębczyk) , Kędzior - Chołuj , Sobieraj (68` Firlej), Orłowski, Czerski - Wąsik, Kołodziej.

W sobotę Królewscy po dobrej grze zremisowali z mocnym przeciwnikiem z Szydłowca. Warto przypomnieć, że we wcześniejszych meczach drużyna z Jedlni też potrafiła remisować z mocnymi rywalami - z Zamłyniem Radom 2:2 i czwartoligowym KS Warka 0:0.

Nowymi zawodnikami Królewskich są: Konrad Tkaczyk, doświadczony zawodnik Drogowca Jedlińsk, , a także młodzieżowiec Mateusz Warchoł i Szymon Sobieraj (obaj Proch Pionki).

- Nasza wygląda bardzo obiecująco. Jest umiarkowany optymizm w naszych szeregach. Kadry jeszcze nie zamykamy. Chciałbym pozyskać jeszcze jakiegoś solidnego napastnika, który byłby w stanie rywalizować z Sebastianem Sałkiem - zapowiada trener Karol Gębczyk.

Już w niedzielę piłkarze Królewskich rozpoczną nowy sezon od meczu pucharowego. Zagrają w Radomiu z A - klasowym Młodzikiem. Z kolei w ligowych rozgrywkach nasza drużyna zadebiutuje w lidze 14 sierpnia, domowym meczem z Orłem Wierzbica.