Dzisiaj jest czwartek, 20 września 2018 r., 263 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Uwaga zmiana terminu! Zapraszamy na „Przebój sezonu” - komedia nieprzewidywalna
Dodał: MaG, 03-10-2017 13:01, odsłon: 16024

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektar Twojej kariery. Uwaga! Zmiana terminu spektaklu! „Przebój sezonu” - komedia nieprzewidywalna odbędzie się 25 października (środa) o godzinie 19:00 w CAL.

 

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wspaniały dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę – sekretarkę. I chociaż żona romansuje z jego impresariem, który w dodatku oszukuje bo w rozliczeniach, a asystentka z trudem znosi nieustanne do niej zaloty Mistrza, to jego życie wydaje się bajką ... do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Nijaki Stasiak, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden z groźnych przestępców – to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce ( i nie tylko) asystentki Wieloraka- Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan, w którym nieświadomie wciąga resztę domowników, a nawet samego Mistrza.

To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości.

Obsada wymienna

Bilety w cenie 65 zł dostępne w kasie CAL od dnia 9 września, w godz. 8.00 - 17.30.


Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych osobiście do nas po zakup biletu, co będzie równoznaczne z rezerwacją miejsca.

    

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook