Dzisiaj jest wtorek, 19 marca 2019 r., 78 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Alior Bank marzec
To będzie opowieść o najwyższych afrykańskich górach i nie tylko.CAL zaprasza na spotkanie z podróżnikiem Robertem Gondkiem
Dodał: MaG, 16-02-2018 11:21, odsłon: 1577

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zaprasza 7 marca o godz. 10.00 na spotkanie z podróżnikiem Robertem Gondkiem pt.: "Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda - różnorodność Afryki".

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Opowieść o najwyższych afrykańskich górach i nie tylko. Zobaczymy pokryte lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya. Odbędziemy spacer po niezwykle kolorowych Górach Księżycowych w Ugandzie. W towarzystwie uzbrojonych żołnierzy wejdziemy na najwyższy szczyt Rwandy. Zobaczymy jak różna jest Afryka. Odwiedzimy goryle górskie z Rwandy i szympansy w Ugandzie.


Będziemy podziwiać afrykańskie parki narodowe, pełne słoni, lwów, zebr, hipopotamów i przepięknych, kolorowych ptaków.


I wiele innych….

O afrykańskiej przyrodzie i nie tylko opowie Robert Gondek – podróżnik, fotograf przyrody i miłośnik Afryki. Autor ponad 200 pokazów podróżniczych dla dzieci i dla dorosłych. Członek Akademii Odkrywcy im. Tony Halika oraz Związku Polskich Fotografów Przyrody. Nagradzany przez publiczność i jury podczas festiwali w Łodzi, Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu.


Za konsekwentną realizację projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, mającego na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju otrzymał wyróżnienia w kategorii WYCZYN ROKU 2016 podczas Kolosów w Gdyni, czyli największego i najbardziej prestiżowego festiwalu podróżniczego w Polsce.


Autor wydanej w październiku 2017 roku książki/albumu fotograficznego poświęconego Afryce: „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Swoje teksty publikował w magazynach Podróże, Poznaj Świat, NPM, czy All Inclusive.


Organizuje wyprawy na afrykański kontynent. Uczy się języka Suahili.


- Zapraszamy serdecznie grupy zorganizowane – uczniów szkół podstawowych i średnich oraz klas gimnazjalnych uczących się geografii z terenu miasta i gminy Pionki. Zapisy na spotkanie pod nr tel.: 48 377 70 51 do końca lutego – informuje Centrum Aktywności Lokalnej - Po spotkaniu zapraszamy uczniów chętnych do udziału w konkursie „Najlepszy podróżnik z wyprawy do Afryki”. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów otrzyma książkę Roberta Gondka z dedykacją i pamiątkowy dyplom uprawniający do otrzymania oceny celującej za aktywność z geografii – dodaje CAL  
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
VIP
W środku tygodnia o 10 rano.


Brawo dla organizatorów !
Dodane obrazki:
16-02-2018, 23:45:16
+ 14
- 1
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook