Dzisiaj jest piątek, 05 czerwca 2020 r., 157 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Oferta Szkół
Rozmawiali o bezpieczeństwie. Debata społeczna w CAL
Dodał: MaG, 03-10-2019 18:35, odsłon: 1348

W Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach odbyła się debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie-możesz mieć na nie wpływ”. Organizatorem debaty była Komenda Miejska Policji w Radomiu oraz Urząd Miasta Pionki.

3 października naczelnik - asp. sztab. Krzysztof Jabłonka z wydziału prewencji Komendy Miejskiej w Radomiu, który podsumował bezpieczeństwo na terenie powiatu radomskiego oraz wykrywalność przestępczości na przestrzeni ostatnich lat. Podsumowanie odbyło się w ramach zorganizowanej przez Komendę Miejską Policji w Radomiu oraz Urząd Miasta Pionki debaty społecznej  „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie-możesz mieć na nie wpływ”.

W czwartkowym spotkaniu udział wzięła  mł. asp. Monika Sokołowska, zastępca Komendanta Miejskiego w Radomiu, nadkom Mariusz Szczęsny oraz burmistrz Miasta Pionki Robert Kowalczyk. Wśród zaproszonych gości obecni byli również przedstawicie służb mundurowych policji, straży miejskiej oraz straży pożarnej.

 


Jednym z najważniejszych punktów spotkania była debata na temat bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta i okolic. Przybyli na spotkanie mieszkańcy zgłaszali problemy z jakimi borykają się na co dzień w naszym mieście. W przeważającej części były to problemy związane z bezpieczeństwem drogowym ale również dotyczące przemocy, spożywania alkoholu w miejscach publicznych, oświetlenia ulicznego oraz nasilającego się  problemu z dopalaczami.

Na wszystkie pytania odpowiadali funkcjonariusze oraz osoby zajmujące się daną dziedziną. Podsumowując debatę Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu Monika Sokołowska wraz z burmistrzem Robertem Kowalczykiem zapewniła, że wszystkie zgłaszane problemy służby mundurowe przy współpracy władz samorządowych będą w miarę możliwości eliminowane.   
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook