Dzisiaj jest sobota, 19 października 2019 r., 292 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
[FOTO] Przeżyli wspólnie 50 lat. Złote Gody mieszkańców Gminy Pionki
Dodał: MaG, 04-10-2019 08:56, odsłon: 2479
fot.UGP
fot.UGP

W sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Pionkach odbyła się wyjątkowa uroczystość. Złote Gody wspólnego życia obchodziło sześć par.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Na uroczystość przybyły pary, które mogą się pochwalić 50- letnim stażem małżeńskim. Wśród jubilatów nie zabrakło jednak małżonków, którzy spędzili ze sobą 60 lat. 50 lat wspólnego życia świętowali Państwo: Teresa i Marian Drózd, Elżbieta i Zdzisław Gadalscy, Krystyna i Kazimierz Luty, Elżbieta i Jan Przydatek, Marianna i  Zygmunt Woźniakowie oraz Barbara i Adam Drózd. 60 wspólnie spędzonych lat świętowali natomiast państwo Danuta i Zenon Miękus.

 

Jubilaci za długoletnie pożycie otrzymali medale Prezydenta RP, legitymacje i upominki. Wręczał je Wójt Gminy Pionki Mirosław Ziółek, Przewodniczący Rady Gminy Dariusz Gonciarz oraz pracownicy Urzędu.

 

 

Na ręce pań złożone zostały bukiety kwiatów. - Jubilaci nie ukrywali wzruszenia. Wszyscy życzyli świętującym parom jeszcze wielu wspólnie przeżytych lat w zdrowiu i szczęściu. Oczywiście nie zabrakło wspomnień i uroczystych toastów. – informuje Urząd Gminy Pionki

 

W trakcie uroczystości Jubilaci przyznali, że podstawą długiego wspólnego życia bez wątpienia jest wzajemny szacunek, zrozumienie, miłość, a także - co wszyscy zgodnie potwierdzają: cierpliwość. Co ważne, od czasu do czasu potrzebne są też kłótnie, które przełamują monotonię i rutynę, a tym samym umacniają związek i pieczętują miłość.

 Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Brawo!
Urząd gminy stanął na wysokości zadania! Szkoda, że urząd miasta nie pamięta o mieszkańcach Pionek w taki sam sposob. Rok temu miałem w rodzinie złote gody i nawet głupiego dyplumy poczta nie wysłali.
04-10-2019, 11:13:10
+ 9
- 1
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook