Dzisiaj jest wtorek, 19 marca 2019 r., 78 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Alior Bank marzec
Pewne zwycięstwo Rafała Grabowskiego w debiucie!
Dodał: MaG, 16-02-2018 21:24, odsłon: 4101
FB. Rafał Grsbowski
FB. Rafał Grsbowski

Pionkowski pięściarz, Rafał Grabowski zadebiutował na zawodowym ringu. Podczas Fight Events w Wyszkowie znokautował w czwartej rundzie doświadczonego Białorusina.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Przeciwnikiem Rafała, był 39-letni Aleksander Abramienka, z którym w przeszłości wygrał radomianin, Michał Żeromiński w swoim debiucie. Białorusin ostatni raz wygrał w styczniu 2012 roku. Mimo tych fatalnych statystyk, Rafał Grabowski zapowiadał, że w boksie nie można nikogo lekceważyć i do każdego przeciwnika należy podchodzić z szacunkiem.


Od pierwszych sekund Grabowski dominował. Oddał sporo mocnych ciosów na tułów rywala, ale Białorusin dość szczelnie próbował się bronić. Od czasu do czasu kontrował, ale Grabowski był skoncentrowany. Po lawinie ciosów padł w końcu na kolano w drugiej rundzie, jednak wstał i dotrwał do końca tej rundy. Białorusin niemiłosiernie obijany był również w trzeciej rundzie, a mimo to przetrwał kolejne minuty. 40 sekund przed końcem otrzymał mocny cios na wątrobę i po raz drugi był liczony. Nie minęła kolejna seria i Rafał Grabowski wygrał przed czasem, przez nokaut techniczny.

Wszystko wskazuje na to, że drugi pojedynek na zawodowym ringu, pionkowianin stoczy 7 kwietnia w Legionovie. W najbliższych dniach przeprowadzimy wywiad z Rafałem Grabowskim.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Gratuluję pewnego zwycięstwa Panie Rafale i życzę dalszych na zawodowym ringu.

Panowie Wyroślak i Zawodnik przedmiotowy sukces to realna PROMOCJA Miasta, proponuję odrobinę refleksji nad dotychczasową słabą i kiepską próbą promocji w waszym wydaniu i docenienie sportowca!
17-02-2018, 07:51:32
+ 32
- 140
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook